26 kwietnia 2011

Masz marzenia?

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Kto z nas nigdy nie marzył? To one ubarwiają nasze życie, pomagają nam w trudnych chwilach, przypominając, że mamy jakiś cel. Egzystujemy, aby spełnić swoje oczekiwania. Są jak światełko w tunelu naszego żywota. Jeżeli masz siłę marzyć, posiadasz równie wystarczającą moc, aby je spełnić! Wiara w swoje siły jest tu kluczowym elementem. Nigdy jej nie trać. I nieważne, czy chcesz nowego iPhona, czy mieć swoją sympatię, czy pokoju na świecie, czy zdrowia - ważne, że te cele są dla ciebie ważne, dają ci siłę w codziennym życiu. Sprawiają, że staje się ono ciekawsze, jest dla nas wyzwaniem. Pamiętaj! Nie trać czasu na bezowocne myślenie: to mi się nigdy nie uda! Twoje nastawienie to już połowa sukcesu, a poza tym "nigdy nie mów nigdy". Musisz szczęściu dopomóc, ono nigdy samo nie przyjdzie do twoich drzwi z pytaniem: mogę wejść?

Nie wyobrażasz sobie życia bez marzeń? Ja również. Więc wstań i wyjdź im naprzeciw! 

9 komentarzy:

 1. Marzenia nadają naszemu życiu sens,ale gdy się nie spełniają wszystko przepada :). Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzenia są celem samym w sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bez marzeń nie da się żyć :] oczywiście obserwuję (liczę na to samo) i zapraszam do mnie: http://all-my-life-invicta.blogspot.com/
  pozdrawiam :]

  OdpowiedzUsuń
 4. true !

  http://letthefashionrocks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. do spełnienia marzeń trzeba dążyć, by móc osiągnąć jakiś cel w życiu, który będzie nas fascynować, a nie tylko żyć, bez zdobywania życiowych "szczytów". :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo motywujący jes twój post ;) chyba do niego będę wracać nie raz, gdy zacznę popadać w dni przedmiesiączkowe i beznadziejne sytuacje w moim życiu :)
  spełnienie marzenia powoduje, że człowiek staje się szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej, a sam proces spełniania marzenia- uh, najcudowniejsza chyba chwila w życiu, plus wielki kop i potężna energia, która się przy tym wytwarza ;)

  zapraszam do mnie - długi njus, aczkolwiek mam nadzieję, że wpadniesz i podzielisz się swoją opinią. pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. To oczywiste, każdy człowiek na świecie ma swoje marzenia. I to niejedne. To właśnie marzenia nadają sens naszemu życiu. Bo aby spełnić je trzeba do tego dążyć. Tak jak napisałaś, one nie przyjdą do nas. To my musimy wyjść im naprzeciw.

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj, a jeżeli ci się podoba mój blog - dodaj go do obserwowanych. Będę niezmiernie szczęśliwa.

P.S - MÓJ BLOG TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY!