30 czerwca 2012

Praga.

 Wiele osób zachwyca się Pragą. Jej zadbanymi zabytkami, licznymi mostami, poddają się jej urokowi. Ja mam mieszane odczucia. Centrum jest zadbane, wszędzie błysk, natomiast na obrzeżach... czysto to tam nie jest. Zupełnie dwa światy, położone obok siebie, a tak naprawdę odległe. Mimo to polecam wszystkim to miasto, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Może podczas wakacji warto się tam wybrać?

12 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia! Cały urok miasta pokazałaś, często tak jest niestety, że centrum - wizytówka turystyczna - różni sie od innych dzielnic miasta, dotyczy to wielu stolic świata..

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jest daleko, wiec czemu nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne widoki, jednak nie ciągnie mnie do tego miasta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Generalnie rzecz ujmując, tak jest w wiekszości miejsc na świecie. Wiadomo, że miasto turystyczne bedzie zadbane...a reszta...reszta to milczenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcialabym.. Tak bardzo lubie odwiedzac nowe miejsca, a pomimo tego ze bylam tyle razy w Czechach to ani razu w Pradze :O

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam w Pradze . Co prawda z wycieczka nie chodziliśmy po obrzeżach więc nie widziałam brudu . Ja jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki i chciałabym pojechać tam jeszcze raz ;)
  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. OOO jak tam jest pięknie <33

  OdpowiedzUsuń
 8. moim zdaniem warto odwiedzić :) ślicznie

  OdpowiedzUsuń
 9. byłam, widziałam, potwierdzam. choć tak naprawdę każde miasto ma w sobie jakiś urok, szczególnie gdy jesteśmy tam pierwszy raz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy nie zastanawiałam się nad urokami i niedociągnięciami Pragi. Patrząc jednak na te zdjęcia z przyjemnością bym się tam wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzie lgną do Egiptu, Hiszpanii, Turcji ( nie ujmując im oczywiście uroku) itd. a takie piękne miasta,jak Praga są na wyciągnięcie ręki, trochę szkoda , że nie docenia się tak, tego co jest nam bliskie:)
  Pozdrawiam http://missignorant21.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj, a jeżeli ci się podoba mój blog - dodaj go do obserwowanych. Będę niezmiernie szczęśliwa.

P.S - MÓJ BLOG TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY!