23 marca 2012

Skoro o porządkach mowa...


Pisałam już o wiosennych porządkach, część z was może przeczytała ten tekst.
Stwierdziłam, że skoro wygłaszam te swoje kazania jak ksiądz z ambony, grzechem byłoby (cóż za religijny nastrój) nie stosować się do nich tak, abyście byli tego świadkami. Jako, że do mojego zamku was zaprosić raczej nie dam rady, postanowiłam zmienić coś na blogu. Skoro wiosna, to mały refresh się przyda. Jako, że piszę dla was, chciałabym, abyście pod tą notką napisali swoje sugestie, spostrzeżenia, uwagi, rady itd. Jeżeli coś wam się nie podoba - również o tym wspomnijcie. Liczę jednak na jakieś cenne rady/krytykę.

A może jakieś pomysły co do zmiany szaty bloga, hę? Inny nagłówek, kolor strony, czcionki, kropki, spacji? Zapędziłam się trochę, wybaczcie mi.
Jeszcze jedno - bloga nie zawieszam, z pewnością za tydzień, w kolejny piękny piątkowy wieczór pojawi się nowa notka. Może coś w zupełnie nowym stylu - kto wie. Wszystko zależy od waszej inwencji twórczej.

Aby nie było, że wszystko za darmo (bo przecież ludzie są materialistami - żartuuuję), najlepsi pomysłodawcy zostaną "wyróżnieni" - mała forma reklamy w kolumnie po lewej (może niedługo prawej) stronie.

Do dzieła załogo!

9 komentarzy:

 1. Prawdę mówiąc nie mam żadnych zastrzeżeń do bloga. Podoba mi się zarówno jego szata graficzna jak i Twój sposób pisania. Podejrzewam, że nie będę w tej opinii osamotniona.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. oj trzeba zacząć wiosenne porządki!
  a w blogu nic nie zmieniaj! wszystko jest OK :>
  zapraszam do wzięcia udziału w konkursie: http://deleks.blogspot.com/2012/03/setka-giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 3. co do bloga, to chciałabym, by było tutaj więcej notek typu przemyślenia, mniej komentarzy do filmów. Bo spora liczba osób raczej nie czytuje ich... i jeszcze byłabym wielce szczęśliwa gdyby czasem twoje notki miały tylko charakter humorystyczny/ zabawny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. So do i!
  GREAT POST! FAB PICS!!

  IF U WANT TO VISIT MY BLOG STREET CHIC http://chicstreetchoc.blogspot.com/
  U CAN ALSO FIND ME ON FACEBOOK http://www.facebook.com/pages/Street-Chic/126609910754628

  OdpowiedzUsuń
 5. za krotko obserwuje zeby sie wypwiadac ;p

  ale dobry pomysl z tymi porzadkami ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie to nie musisz niczego zmieniać. Podoba mi się Twój blog taki jaki jest:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. ładną masz szatę graficzną bloga;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze mówiąc, nie wiem po co robić tu przemeblowanie, wszystko jets estetycznie i co najważniejsze nic nie trzeba zmieniać!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chcesz coś zmienić, proponuję zmienić nagłówek, ew. całą szatę graficzną, układ bloga ^^. Np. jakiś motyw przewodni związany z tematyką bloga :).

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj, a jeżeli ci się podoba mój blog - dodaj go do obserwowanych. Będę niezmiernie szczęśliwa.

P.S - MÓJ BLOG TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY!