3 maja 2011

Czas na zmiany.

Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.


W życiu każdego człowieka nadchodzi taki moment, gdy chce wszystko zmienić. Porzucić stare przyzwyczajenia i stworzyć swoje nowe ja. Postawić sobie nowe cele, które ma zamiar osiągnąć. Po co? Męczy go rutyna, która opanowuje jego świat, podstępnie wkrada się do jego codziennych czynności, męczy, nuży, niszczy, pozbawia sensu. Chcąc się tego pozbyć, tworzymy nowy start. Czasem jest to zwykła zmiana fryzury czy stylu ubierania, rzadziej swoich przekonań i poglądów.

Tak naprawdę każdy potrzebuje zmian. Bez nich nie moglibyśmy się rozwijać, poszerzać swoich horyzontów. Tkwilibyśmy w martwym punkcie. Czy warto? Nie chcesz rewolucji? Boisz się ryzyka? Czasem po prostu trzeba zrobić kropkę na końcu zdania i pisać od nowa.

7 komentarzy:

 1. fajny tekst, trafne obserwacje :)

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. trafne przemyślenia : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami warto zmienić swoje przyzwyczajenia, styl i ogólnie rozumowanie. Ryzyko jest, owszem ale bez ryzyka nie ma życia ;). Trzeba otwierać się na nowe możliwości.

  Ps. Pozazdrościć liczby obserwujących ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super cytat :).
  Ja biorę udział, potem nie mam do siebie przynajmniej pretensji, że się nie starałam. A też jeszcze nic nigdy nie wygrałam, nawet 10zł w Lays'ach :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie www.moj-kochany-blogassek.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj, a jeżeli ci się podoba mój blog - dodaj go do obserwowanych. Będę niezmiernie szczęśliwa.

P.S - MÓJ BLOG TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY!