25 lutego 2011

Tyler Ward.

 Jak już dobrze wszyscy wiedzą, uwielbiam oglądać covery na youtube. To taka moja mała słabostka. Pewnego jakże uroczego dnia, przekopując się przez te udane i mniej ciekawe filmiki, trafiłam na cover "We are the world". Od razu postanowiłam odwiedzić profil osoby, który stworzyła coś na takim poziomie jak oryginał. I muszę przyznać, że to nie jest jedyne udane przedsięwzięcie... 

 Już po obejrzeniu pierwszego filmiku stwierdziłam, że Tyler to bardzo pozytywna osoba z wielkim talentem. Cały czas na jego twarzy gości uśmiech, ma nawet taki błysk w oku. Od razu rzuca się w oczy jego miłość do tego co robi, widać, że sprawia mu to wielką radość. Czerpie z tego wielką satysfakcję. Aż przyjemnie się to ogląda, naprawdę! 

 Lecz Tyler nie od zawsze interesował się muzyką. Kiedyś jak każdy mały chłopiec trenował piłkę nożną i wiązał z tym swoją przyszłość. Lecz los uwielbia płatać figle i plany Tyler'a uległy zmianie. Odszedł z  United States Air Force Academy, bo jak twierdzi, nie odpowiadał mu wojskowy styl życia. Następnie odkrył w sobie zamiłowanie do pisania piosenek. No i tak (na szczęście) mu zostało. Swoje dzieła udostępnia w internecie, otrzymuje pozytywne komentarze i oceny.

 Tyler współpracuje z wieloma młodymi, równie uzdolnionymi osobami: Julia Sheer, Alex G, Eppic, Jess Moskaluke i inni. Wiele osób zostało także przez niego odkrytych. I w tym przypadku widać, jak wielka przepaść jest pomiędzy Polską a Ameryką. Czy ktoś może wymienić jedną utalentowaną osobę, która zrobiła karierę dzięki youtube? Wątpię. A tam można wymienić Savannah Outen czy też Justina Biebera. No ale cóż, najpierw weźmy się za nasze drogi, a potem dopiero za rynek muzyczny, który świeci pustkami, zero świeżości. Wszystko jest kopiowane, no ale jakie gwiazdy taki poziom twórczości.

 Poniżej znajdziecie parę filmików z twórczością Tyler'a, które naprawdę warto obejrzeć. Jeżeli ktoś ma konto na yt, może kliknąć w magiczny przycisk 'subskrypcja'. Ja osobiście życzę mu dalszych sukcesów i weny do tworzenia nowych piosenek. Niech udowodni innym gwiazdkom, że nie trzeba przebierać się za stek, aby zostać zauważonym. I nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo prawdziwy talent obroni się sam.
“I love playing music,” Tyler says. “It’s by far the best job I’ve ever had.” Tyler credits his musical talents to his mother, Susan Ward, who is a classically trained musician. Tyler notes, “My mom rocks.”

 Oficjalne piosenki:


 Parę coverów:

8 komentarzy:

 1. Ach, pamiętam gdy pierwszy raz pokazałaś mi ten cover ^^. To było chyba w wakacje .

  Chłopak ma talent i to pokazuje. Piosenki, które podałaś też są bardzo fajne, acz moim zdaniem nie pobiją jednak "We are the world" :). Masz rację, oglądalność jego utworów jest bardzo wysoka. Co daje do zrozumienia jak wielka jest jego popularność na youtubie. Życzę mu jeszcze większych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie przesadzaj, wcale tak nie jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie, ja też się nie zgadzam:P

  OdpowiedzUsuń
 4. hahah xd to nie słuchaj ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. trzeba przyznać, że ma talent ;)
  + ja się nie boje, ale mam jakąś niechęć do stomatologów ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. `siem. jestem poppy ;>
  chciałabym cię poznać, fajnego bloga prowadzisz ;**
  wpadnij do mnie, jak dodasz mnie do obserwatorów to na pewno sie odwdzięczę ;>
  pozdrawiam, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyler super śpiewa, najbardziej podoba mi się duet z Julią w "granade". Zapraszam do mnie http://mojaniezaleznosc.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj, a jeżeli ci się podoba mój blog - dodaj go do obserwowanych. Będę niezmiernie szczęśliwa.

P.S - MÓJ BLOG TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY!